Smluvní podmínky

to je jednoduché - zda se vám něco líbí, tak ,že si to přejete zakoupit, tak tak učiňte.Po potvrzení nákupu vám přijde potvrzující email s číslem účtu. Po připsání platby na účet, pečlivě zabalím a posílám tentýž den Českou poštou (poštovné je dle jejich tarifů - s tím bohužel nic neudělám). Pro zájemce z Prahy je možné i osobní předání ,dle vzájemné dohody.

No ,a jestli máte svůj vlastní nápad a nebo jen představu ,toho co by se vám líbilo a hodilo, pak je tu možnost se domluvit a vyrobit daný předmět na zakázku.

Jelikož se snažím dané zpracování lahvového skla propagovat (skoro jako pionýr) uvítám jakékoliv vaše dojmy, poznatky, rady ...

 

1.Způsob objednání

Při objednávkách na www.recysklo.com je Vaším smluvním partnerem:

DANIELA TENORIO,

provozovna: PSTROSSOVA 1, PRAHA 1 / NOVE MESTO

IČO:02638720

tel. 603261408

Objednávky je možné realizovat následovně:

·  pomocí systému elektronického obchodu na stránce www.recysklo.com

-  pomocí e-mailu na sklodaniela@centrum.cz - zpráva musí obsahovat veškeré potřebné údaje o objednávce a kompletní fakturační údaje

·  telefonicky od Po-Pá od 10:00 do 18:00 na tel. čísle +420 603261408

 

2.Povinnosti prodávajícího

Prodávající se zavazuje dodat kupujícímu typ a množství zboží v kupní ceně platné v den objednávky.

Objednávky jsou vybaveny v co nejkratším čase.
Prodávající nezodpovídá za pozdní dodání zásilky způsobené doručovací službou, nebo zaviněné tím, že zákazník uvedl chybné doručovací údaje.
Ve výjimečných případech (např. zboží není na skladě) si vyhrazuji právo odstoupit od smlouvy. V tomto případě Vás budu ihned informovat a podle možností Vám navrhnu řešení.
Na veškeré výrobky poskytujeme záruku 24 měsíců.

3.Povinnosti kupujícího

O odeslání zboží je každý zákazník informovaný e-mailem s datem podání a číslem objednávky.
Zákazník je povinný svoji zásilku očekávat a řídit se pokyny tohoto oznamujícího e-mailu. Zákazník se zavazuje objednané zboží převzít, zkontrolovat neporušenost obalu a v případě jakýchkoliv závad nahlásit prodávajícímu. Zákazník se dále zavazuje uhradit kupní cenu zboží včetně poštovného. Když si zboží nepřevezme a vzniknou další náklady se zpětným nebo opakovaným poštovným, prodávající si vyhrazuje právo tito náklady kupujícímu naúčtovat a ten je povinný tyto náklady prodávajícímu uhradit.

4.Ceny zboží

Prodávající není plátcem DPH! Cena zboží je tudíž cena skutečná.
Dokladem o prodeji je faktura, která je připojená ke každé zásilce a zároveň slouží jako dodací a záruční list.

5.Zrušení objednávky

Zrušení objednávky ze strany kupujícího:

Kupující má právo zrušit objednávku bez udání důvodu do doby jejího potvrzení. Po závazném potvrzení objednávky jen v případě, že prodávající nesplní dohodnuté podmínky dodání zboží. Jakmile kupující zruší objednávku, je povinný uhradit prodávajícímu vzniklou škodu. Prodávající uplatní právo na náhradu škody, která prokazatelně vznikla.

Zrušení objednávky ze strany prodávajícího:

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku a nebo její část v těchto případech: Objednávku nebylo možné závazně potvrdit (chybná adresa, kontakty atd.) Zboží není na skladě, přestalo se vyrábět.

V případě, že vznikne tato situace, prodávající bude neodkladně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. v případě, že kupující už realizoval úhradu kupní ceny, bude mu tato částka převedena na jeho účet ve lhůtě do 7 dnů.

6.Reklamace

V případě, že chcete doručené zboží reklamovat, nejdříve mne prosím kontaktujte a pošlete poškozené zboží zpět na adresu uvedenou v kontaktech. K zásilce přiložte kopii daňového dokladu, který jsem Vám zaslala se zbožím. Po přijetí zboží, Vás budu neodkladně kontaktovat a reklamované zboží Vám vyměním kus za kus, případně za jiný, který si vyberete, nebo Vám vrátím peníze.

Poštovné nevracím.

Záruční doba na zboží zaniká v případech, když k chybě došlo nesprávným zacházením s výrobkem, mechanickým poškozením, používáním v nevhodných podmínkách nebo neoprávněným zásahem do výrobku.

Reklamace jsou vyřizované v souladu s Obchodním zákoníkem ČR.

7.Ochrana osobních údajů

Respektuji Vaše soukromí. Abych Vám mohla nabídnout kvalitní služby, potřebuji znát některé Vaše osobní data. Tato data chráním před zneužitím a nebudou nikdy poskytnuty žádnému třetímu subjektu.

Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás ,nákupech za výše stanovených podmínek. Vyhrazuji si právo ustoupit od záruky bezpečnosti v případě napadení serveru neznámým pachatelem (heckerem). Pouze v takovém případě neplatí výše uvedená pravidla manipulace s daty.

8.Závěrečná ustanovení

Kupující prohlašuje, že si před vyplněním objednávky přečetl obchodní podmínky a odesláním objednávky vyjadřuje svůj souhlas s těmito obchodními podmínkami.